مواد اولیه تشکیل دهنده قرص بیگ پنیس چیست ؟

تا کنون اسم قرص بیگ پنیس به گوشتان خورده است ؟ حتی اگر نشنیده باشید از نام آن مشخص است که چه کاربردی دارد ، در واقع یک داروی معروف و معتبر جهت تقویت قوای جنسی ، افزایش میل جنسی ، بزرگ شدن الت تناسلی ، نعوظ مناسب و در نهایت داشتن یک رابطه جنسی خوب ، لذت بخش و راضی کننده برای شماست .

اما چه چیزهایی باعث شده این قرص همچین معجون شگفت انگیزی باشد ؟

اصلا این دارو از چه چیزهایی ساخته شده و و چرا خرید بیگ پنیس توصیه شده است و اصلا خرید بیگ پنیس به چه کساتی توصیه میشود ؟

اگر میخواهید اطلاعات کافی تر و کامل تری داشته باشید پیشنهاد میکنم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید .

این قرص در حقیقت یک داروی کاملا گیاهی بوده که از گیاهان مختلفی ساخته و به فروش می رسد . از جمله این گیاهان که اساس اصلی این داروی بدون عوارض را تشکیل می دهند می توان به جینسینگ، رادیکس کودونوپسیس و آکیرانتس و عصاره گرگ پوریا کوکوس اشاره کرد .

اما علت استفاده هر کدام از این موارد در ساخت این قرص با دلایل علمی همراه است که بد نیست با آن دلایل آشنا شوید .

 

 

  1. جینسینگ : این ماده عمدتا ناشی از ترکیبات  جینسنوزیدها است که مهمترین ماده این گیاه است.فعالیت های مختلف دارویی ، مانند اثرات بر استرس شیمیایی ، تعدیل سیستم ایمنی بدن ، فعالیت های ضد توموری ، وسوخت و ساز گلوکزاز ویژگی های این ماده است .خواص های بسیاری در این گیاه وجود دارد از جمله خواص ضد التهاب ، آنتی اکسیدان  ، ضد چاقی  ، ضد آلرژی  ، ضد فشار خون  ، بهبود و تقویت حافظه ، تقویت جنسی  ، ضد دیابت  و ضد تومور.جینسینگ در واقع با افزایش انرژی بدن و بالا بردن سوخت و ساز سلول های شما به شما انرژی بخشیده و سبب افزایش میل جنسی شما میشود .

 

  1. عصاره ریشه کدونوپسیس : ریشه این گیاه استفاده و کاربرد زیادی در پزشکی دارد آن هم به علت ویژگی های منحصر به فرد و فواید فراوان آن است . در واقع این دارو با افزایش هموگلوبین باعث افزایش تعداد سلول های خون شما و افزایش جریان خون شما میشود که به دنبال افزایش خون رسانی به آلت تناسلی شما ، عملکرد آن در حین برقراری رابطه بهتر شده و نعوظ به طور مناسب صورت میگیرد .همچنین این گیاه یک گیاه آرام کننده و کاهنده استرس است که با مبارزه علیه استرس و رهایی شما از شر آن باعث بهتر شدن حال شما ، بالا بردن انرژی مثبت در شما و افزایش تمایل شما برای برقراری رابطه جنسی میشود . همان طور که می دانید استرس یک عامل مخرب در هر زمینه ای است. پس رهایی از آن به بدن کمک میکند تا روند طبیعی خود را در امور مختلفی چون مراحل اسپرم سازی و ساخت مایع منی بهتر پشت سر بگذارد.
  2. عصاره آکیرانتس : عصاره ریشه آکیرانتس که سبب افزایش خون رسانی به بیضه ها و الت تناسلی میشود ، افزاینده انرژیست و با اثراتی مشابه جینسینگ با شدت ضعیف تر باعث افزایش سرعت در روند اسپرم سازی و شق شدن بهتر الت جنسی شما می شود. این دارو همچنین با تقویت ماهیچه ها از جمله ماهیچه های الت تناسلی ، قدرت شما را در برقراری ارتباط جنسی افزایش می دهد .
  3. عصاره گرگ پوریا کوکوس : این عصاره گیاهی با افزایش رطوبت باعث نرمی عضلات خون رسانی بهتر و کاهش استرس بدن شما شده که به روند بهتر رابطه جنسی شما کمک میکند .

این دارو با ذهن شما بازی میکند و سبب ایجاد نشاطی عالی در شما میشود ، در حقیقت اثراتی مشابه نوشیدنی های الکلی دارد اما بدون آسیب هایی که این نوع نوشیدنی ها به همراه دارند و برای جایگزینی مشروبات الکلی گزینه مناسبی هستند .

در نهایت خاطر نشان میشویم که خرید بیگ پنیس برای افزایش حجم الت تناسلی شما برای کوتاه مدت بوده و تاثیر آن موقت است اگر به دنبال افزایش همیشگی و دائمی آن هستید داروهای مناسب دیگری را باید در این زمینه مصرف کنید .

این دارو همان طور که شاهدید کاملا گیاهی بوده و فاقد عوارض جانبی است . مطمئن باشید شما از خرید این قرص نه تنها ناراضی نخواهید شد که باعث تحکیم روابط جنسی شما با همسرتان میشوید . این قرص یک هدیه و سوپرایز مناسب برای همسر شماست تا بتواند با رضایت بیشتری با شما همراهی کند .

امیدوارم از مطالب ذکر شده در این مقاله استفاده کافی را برده باشید و با خرید آن به بهبود و ارتقا روابط جنسی خود کمک کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *