احتمال عرضه بتای عمومی بازی Street Fighter 6 طی روزهای آینده


این‌طور که به‌نظر می‌رسد، ممکن است کپکام یک بتای عمومی را برای بازی Street Fighter 6 تدارک دیده باشد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Street Fighter 6

در حالی که کمتر از دو ماه تا عرضه استریت فایتر 6 باقی مانده، شایعات تازه‌ای از عرضه یک بتای عمومی برای این عنوان موردانتظار به گوش می‌رسد. این شایعه از طرف Eiko Kano، یک استریمر ژاپنی مطرح شده است. کاربری به‌نام fubarduck@ با ترجمه صحبت‌های او در یکی از استریم‌های اخیرش نوشته:

«Eiko Kano، یک استعداد و استریمر که بارها به Capcom TV دعوت شده، در حین استریم بازی Dead By Deadlight اشاره کرده که بتای عمومی SF6 تا پایان این ماه (آپریل) در دسترس خواهد بود. به‌نظر می‌رسید او از اینکه هنوز چنین اطلاعاتی به‌طور رسمی اعلام نشده است، آگاه نبود.»

مشخصا تا پیش از اعلام رسمی، باید صحبت‌های این استریمر را تنها در حد شایعه در نظر گرفت. اما شرکت Capcom پیش از این دو بتای محدود را برای استریت فایتر 6 در نظر گرفته بود و تدارک دیدن یک بتای عمومی پیش از عرضه نهایی، چندان هم دور از ذهن به‌نظر نمی‌رسد. این در حالی است که به دنبال مطرح شدن این شایعه، طرفداران تیزبین بازی متوجه اعمال بروزرسانی‌هایی بر روی بتای قبلی بازی در استیم شده‌اند.

بازی Street Fighter 6 در تاریخ 2 ژوئن (12 خرداد) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر خواهد شد.

The post احتمال عرضه بتای عمومی بازی Street Fighter 6 طی روزهای آینده appeared first on بازی سنتر.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!