بازیهای شرکت ACTIVISION به گیم پس اضافه میشوند؟


در بیانیه‌ای غیرمنتظره که در توییتر منتشر شد، شرکت اکتیویژن بلیزارد درباره مراحل ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare III صحبت کرد و خبرهایی در مورد خرید Activision توسط مایکروسافت ارائه کرد.

در متن این بیانیه امده است: دیدن انتظار طرفدارن برای تجربه‌ی بازی Call of Duty®: Modern Warfare® III بسیار عالی است. ما تلاش خود را برای تأیید قرارداد با مایکروسافت ادامه می‌دهیم. طرفداران از ما میپرسند که آیا بازی‌های فعلی و آینده از طریق Game Pass در دسترس خواهند بود یا خیر. در حالی که امسال برنامه‌ای برای قرار دادن Modern Warfare® III یا Diablo IV در Game Pass نداریم. پس از بسته شدن قرارداد، انتظار داریم با Xbox شروع به کار کنیم تا عناوین خود را برای بازیکنان بیشتری در سراسر جهان ارائه دهیم. ما پیش‌بینی می‌کنیم که در طول سال آینده شروع به اضافه کردن بازی‌ها به سرویس Game Pass کنیم.

از آنجایی که انتظار می‌رود قرارداد خرید ABK توسط مایکروسافت تنها در چند روز آینده بسته شود، این یک خبر شگفت‌انگیزی برای طرفداران کنسول Xbox در سراسر جهان است. ممکن است بازی‌های زیادی به سرویس اشتراک Game Pass اضافه شوند. دقیقاً مشخص نیست که ابتدا چه عناوینی به Game Pass اضافه می‌شوند، اما امسال، Modern Warfare III و Diablo IV در میان آنها نخواهد بود.

The post بازیهای شرکت ACTIVISION به گیم پس اضافه میشوند؟ appeared first on بازی سنتر.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!