حدس و گمان برای حضور شخصیت مکس پین در عنوان Alan Wake 2


حدس و گمان برای حضور شخصیت «مکس وین» در بازی Alan Wake 2. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

دقایقی قبل تریلر «الن ویک ۲» منتشر شد و شاهد نمایش جدیدی از بازی بودیم که اطلاعات بیشتری را در اختیار ما قرار می‌دهد. از جمله می‌توان به حضور یک شخصیت جدید با نام Sara Anderson اشاره کرد. مامور FBI که به شهر «برایت فال» قدم گذاشته تا ماجرا های مرموز آن را بررسی کند.

اما در کنار این موارد که به صورت رسمی در اختیار ما قرار گرفته، موارد دیگری هم هستند که قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم.

تریلر Alan Wake 2 با یک راوی برای بازگویی داستان شروع می شود. جیمز مک‌کافری که صدای او را در طول تریلر می‌شنوید، همان فردی است که صداپیشگی شخصیت مکس پین را هم بر عهده داشته است.
علاوه بر آن یک شخصیت دیگر هم در طول تریلر به نمایش در می‌آید. Alex Casey یک مامور FBI که در کنار سارا حضور دارد و «سم لیک» موشن کپچر او را انجام داده است.
اما این اولین حضور شخصیت Alex Casey در عناوین رمدی نیست. قبلا بار ها به نام او در عناوینی مثل کوانتوم بریک، الن ویک و کنترل اشاره شده است. در نهایت هم در سال ۲۰۱۵ سم لیک توییتی را منتشر کرده که هر دو شخصیت Sara Anderson و Alex Casey را به نمایش می‌گذارد.
در همان توییت نوشته:
«سارا و الکس به سختی به دنبال پیدا کردن نویسنده گمشده (الن ویک) هستند.»

اما شخصیت Alex Casey در عمل چه کسی است؟

به صورت کامل مشخص نیست اما «پیتر هاجبا» به عنوان یکی از مهندسان سابق بخش صدا در استودیو رمدی در خصوص او گفته است:

«الکس در کانسپت های اولیه ما قهرمان داستان بود که بعداً به مکس پین تبدیل می‌شود.»

در نهایت وقتی تمام این موارد را در کنار یک دیگر قرار دهیم، ما را هر چه بیشتر به حضور شخصیت مکس پین در عنوان الن ویک ۲ خوشبین می‌کند.

بازی الن ویک ۲ در تاریخ ۲۵ مهر سال ۱۴۰۲ (۱۷ اکتبر ۲۰۲۳) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر خواهد شد.

همچنین استودیو رمدی در حال توسعه نسخه ریمیک نسخه‌های اول و دوم بازی Max Payne است که در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد.

The post حدس و گمان برای حضور شخصیت مکس پین در عنوان Alan Wake 2 appeared first on بازی سنتر.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!