ریمیک بازی Silent Hill 2 به PS5 و PC می‌آید


کونامی همان‌طور که وعده داده بود، از پروژه‌های آینده مربوط به سری Silent Hill رونمایی کرد که یکی از آن‌ها، ریمیک نسخه دوم سایلنت هیل است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

ریمیک بازی Silent Hill 2

مطابق شایعات، ریمیک بازی Silent Hill 2 توسط استودیوی Bloober Team (سازندگان بازی The Medium) در دست ساخت است و با موتور گرافیکی آنریل انجین 5 توسعه می‌یابد. البته که آکیرا یامائوکی، آهنگساز نسخه اصلی سایلنت هیل 2 به همراه ماساهیرو ایتو، آرتیست مشهر این بازی نیز در توسعه نسخه ریمیک دخیل هستند. سازندگان در توضیحات خود اعلام کرده‌اند که هدف اصلی آن‌ها در این ریمیک، حفظ اتمسفر بیادماندنی نسخه اصلی و در همین حال مدرن‌سازی جنبه‌های مختلف گیم‌پلی آن خواهد بود.

به‌کارگیری دوربین پشت شانه یکی از تغییرات عظیم ریمیک Silent Hill 2 نسبت به نسخه اصلی محسوب می‌شود که تیم سازنده امیدوار است به واسطه آن، بازیکنان را بیش از پیش در دنیای سایلنت هیل غوطه‌ور کند. ست‌پیس‌ها و سیستم مبارزات نیز دچار تحول عظیمی شده و از طرف دیگر، سازندگان تأیید کرده‌اند در ریمیک سایلنت هیل 2 خبری از صفحات لودینگ نخواهد بود.

ریمیک بازی Silent Hill 2 یک انحصاری کنسولی است و در زمان نامشخصی برای پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. طبق آنچه که به‌صورت رسمی اعلام شده، نسخه کنسولی این عنوان حداقل به مدت یک سال در انحصار PS5 خواهد بود.

The post ریمیک بازی Silent Hill 2 به PS5 و PC می‌آید appeared first on بازی سنتر.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!