مادربزرگ ۷۵ ساله اسکاتلندی روزانه ۶ ساعت فورتنایت بازی می‌کند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و براساس گزارش زومیت، امروزه تکنولوژی نقش بسیار مهمی در زندگی ما ایفا می‌کند. داستان‌های الهام‌بخشی از افرادی که با استفاده از تکنولوژی به موفقیت‌های بزرگ دست یافته‌اند، همواره جذابیت خاصی دارند.

یکی از این داستان‌ها مربوط به مادربزرگی اسکاتلندی به نام کات بووی معروف به Grumpy Gran (مادربزرگ عبوس) است که در سن ۷۵ سالگی به یک پدیده‌ی جهانی در جامعه‌ی بازیکنان فورتنایت تبدیل شد.

بووی در مورد اینکه چگونه با بازی فورتنایت آشنا شد، به بی‌بی‌سی گفت: «اولین بار در سال ۲۰۱۷ نوه‌ی ۱۷ ساله‌ام را به‌طور اتفاقی در حال بازی فورتنایت دیدم. به آنچه روی صفحه دیدم بسیار مجذوب شدم. این شروع کار بود.»

بووی می‌گوید وقتی برای اولین بار به نوه‌ام گفتم که می‌خواهم استریم را شروع کنم او با تعجب به من گفت: «تو نمی‌توانی این کار را بکنی، هیچ‌کس تو را تماشا نخواهد کرد، کسی دنبالت نخواهد کرد.»

بووی قبل از پیوستن به بازی‌های گروهی به مدت ۳ سال و روزی ۶ ساعت در بازی‌های انفرادی تمرین می‌کرد تا مهارت و اعتمادبه‌نفس لازم برای استریم کردن را به دست آورد. او الفاظ برخی از بازیکنان جوان را دوست ندارد و آن‌ها را «سمی» می‌داند؛ برای همین تصمیم گرفت تیم خود را از بازیکنان مسن‌تر انتخاب کند.

خانوم مسن ۷۵ ساله‌ای درحال بازی کامپیوتری

بووی درباره‌ی الفاظ افراد جوان می‌گوید: «ما از کلمه‌ی کشتن استفاده نمی‌کنیم، بلکه از کلمه‌ی حذف استفاده می‌کنیم. اینکه هنگام حذف کاراکتر، کسی را نمی‌بینید که با خون روی زمین افتاده باشد،‌ خیلی خوب است و نشان می‌دهد سازنده‌های فورتنایت کاملاً باسلیقه هستند و من این را دوست دارم.»

محبوبیت بووی پس از همکاری با سایفرپی‌کی (SypherPK)، یکی از بازیکنان و یوتیوبرهای معروف فورتنایت، به‌شدت افزایش یافت و بعد استریم و ویدیوهای دو نفره‌ی این دو در بازی فورتنایت، محبوبیت مادربزرگ ۷۵ ساله‌ی استریمر، دوچندان شد.

نگرش منحصربه‌فرد گرامپی‌ گرن به استریم با ایجاد محیطی دوستانه و پرهیز از زبان تند و سمی و ترویج فرهنگ احترام در بازی‌، او را از دیگران متمایز می‌کند.

این داستان نشان می‌دهد که تکنولوژی مرزهای سنی را درهم شکسته است و فرصت‌هایی برای افراد در هر سنی فراهم می‌آورد تا استعدادهای خود را کشف کنند و با جهانیان به اشتراک بگذارند.

227227

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1888462

امکان ارسال نظر وجود ندارد!